+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 54
oglasi: 54
€ 2.500.000

Parcela prodaja

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
2.560 m²
Cena za m²
977 €/m²
Podrobnosti
€ 615.000

Parcela prodaja

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
833 m²
Cena za m²
738 €/m²
Podrobnosti
€ 380.000

Parcela prodaja

Nea Erithraia, Kastritsa
Površina
445 m²
Cena za m²
854 €/m²
Podrobnosti
€ 2.500 /mesec

Stanovanje oddaja

Nea Erithraia, Kastri - Politeia
Površina
265 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 620.000

Dupleks prodaja

Glyfada, Terpsithea
Površina
115 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 580.000

Hiša prodaja

Stamata, Efxinos Pontos
Površina
350 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 660.000

Stanovanje prodaja

Athens - North, Marousi
Površina
185 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 850.000

Hiša prodaja

Athens - North, Dionisos
Površina
480 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 980.000

Hiša prodaja

Athens - North, Dionisos
Površina
487 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 420.000

Stanovanje prodaja

Kifisia, Kefalari
Površina
125 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 500.000

Hiša prodaja

Kifisia, Kefalari
Površina
130 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 110.000

Parcela prodaja

Agios Stefanos, Center
Površina
200 m²
Cena za m²
550 €/m²
Podrobnosti
€ 31.500

Parcela prodaja

Dafnouses, Arkitsa
Površina
289 m²
Cena za m²
109 €/m²
Podrobnosti
€ 1.800 /mesec

Stanovanje oddaja

Kifisia, Center
Površina
125 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 7.000 /mesec

Delavnica oddaja

Peristeri, Agios Ioannis Theologos
Površina
400 m²
Cena za m²
18 €/m²
Podrobnosti
€ 800.000

Dupleks prodaja

Athens - North, Melissia
Površina
260 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 360.000

Dupleks prodaja

Agios Stefanos, Center
Površina
150 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 300.000

Dupleks prodaja

Athens - North, Dionisos
Površina
120 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 550.000

Hiša prodaja

Athens - North, Agios Stefanos
Površina
290 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 1.100.000

Parcela prodaja

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
1.230 m²
Cena za m²
894 €/m²
Podrobnosti
€ 470.000

Dupleks prodaja

Athens - North, Melissia
Površina
165 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +306932378379

      Delovni čas

      ponedeljek 10:00 - 18:00
      torek 10:00 - 18:00
      sreda 10:00 - 18:00
      četrtek 10:00 - 18:00
      petek 10:00 - 18:00
      sobota 11:00 - 14:00
      nedelja Zaprto
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr