+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 54
listings: 54
€ 2.500.000

Plot te koop

Athens - North, Nea Erithraia
Gebied
2.560 m²
Prijs per m²
977 €/m²
Details
€ 615.000

Plot te koop

Kifisia, Kato Kifisia
Gebied
833 m²
Prijs per m²
738 €/m²
Details
€ 380.000

Plot te koop

Nea Erithraia, Kastritsa
Gebied
445 m²
Prijs per m²
854 €/m²
Details
€ 2.500 / maand

Appartement huren

Nea Erithraia, Kastri - Politeia
Gebied
265 m²
Kamers
5
Badkamers
2
Details
€ 620.000

Maisonnette te koop

Glyfada, Terpsithea
Gebied
115 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 580.000

Vrijstaand huis te koop

Stamata, Efxinos Pontos
Gebied
350 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 660.000

Appartement te koop

Athens - North, Marousi
Gebied
185 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 850.000

Vrijstaand huis te koop

Athens - North, Dionisos
Gebied
480 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 980.000

Vrijstaand huis te koop

Athens - North, Dionisos
Gebied
487 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 420.000

Appartement te koop

Kifisia, Kefalari
Gebied
125 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 500.000

Vrijstaand huis te koop

Kifisia, Kefalari
Gebied
130 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 110.000

Plot te koop

Agios Stefanos, Center
Gebied
200 m²
Prijs per m²
550 €/m²
Details
€ 31.500

Plot te koop

Dafnouses, Arkitsa
Gebied
289 m²
Prijs per m²
109 €/m²
Details
€ 1.800 / maand

Appartement huren

Kifisia, Center
Gebied
125 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 7.000 / maand

Ambachtelijke omgeving huren

Peristeri, Agios Ioannis Theologos
Gebied
400 m²
Prijs per m²
18 €/m²
Details
€ 800.000

Maisonnette te koop

Athens - North, Melissia
Gebied
260 m²
Kamers
4
Badkamers
1
Details
€ 360.000

Maisonnette te koop

Agios Stefanos, Center
Gebied
150 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 300.000

Maisonnette te koop

Athens - North, Dionisos
Gebied
120 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 550.000

Vrijstaand huis te koop

Athens - North, Agios Stefanos
Gebied
290 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 1.100.000

Plot te koop

Athens - North, Nea Erithraia
Gebied
1.230 m²
Prijs per m²
894 €/m²
Details
€ 470.000

Maisonnette te koop

Athens - North, Melissia
Gebied
165 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +306932378379

      Openingstijden

      Maandag 10:00 - 18:00
      Dinsdag 10:00 - 18:00
      Woensdag 10:00 - 18:00
      Donderdag 10:00 - 18:00
      Vrijdag 10:00 - 18:00
      Zaterdag 11:00 - 14:00
      Zondag Gesloten
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr