+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 54
oglasi: 54
€ 55.000

Parcela prodaja

Messapia, Nerotrivia
Površina
890 m²
Cena za m²
62 €/m²
Podrobnosti
€ 900.000

Parcela prodaja

Athens - West, Metamorfosi
Površina
862 m²
Cena za m²
1.044 €/m²
Podrobnosti
€ 600.000

Dupleks prodaja

Athens - North, Kifisia
Površina
180 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 350.000

Parcela prodaja

Dionisos, Center
Površina
845 m²
Cena za m²
414 €/m²
Podrobnosti
€ 620.000

Parcela prodaja

Chalandri, Ano Patima
Površina
560 m²
Cena za m²
1.107 €/m²
Podrobnosti
€ 900.000

Hiša prodaja

Metamorfosi, Profitis Ilias
Površina
300 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 735.000

Dupleks prodaja

Nea Erithraia, Kastritsa
Površina
320 m²
Sobe
5
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 320.000

Parcela prodaja

Dionisos, Center
Površina
800 m²
Cena za m²
400 €/m²
Podrobnosti
€ 1.190.000

Parcela prodaja

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
1.667 m²
Cena za m²
714 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Parcela prodaja

Nea Erithraia, Ethnikiston kai Anapiron Polemou
Površina
482 m²
Cena za m²
1.349 €/m²
Podrobnosti
€ 310.000

Parcela prodaja

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cena za m²
1.107 €/m²
Podrobnosti
€ 1.200.000

Parcela prodaja

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
1.330 m²
Cena za m²
902 €/m²
Podrobnosti
€ 310.000

Parcela prodaja

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cena za m²
1.107 €/m²
Podrobnosti
€ 300.000

Stanovanje prodaja

Kifisia, Zirineio
Površina
75 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 700.000

Dupleks prodaja

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
340 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 470.000

Hiša prodaja

Stamata, Center
Površina
250 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 1.200 /mesec

Stanovanje oddaja

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Površina
106 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.350.000

Hiša prodaja

Athens - North, Kifisia
Površina
275 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 625.000

Parcela prodaja

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
833 m²
Cena za m²
750 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Hiša prodaja

Penteli, Center
Površina
290 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 1.950 /mesec

Stanovanje oddaja

Acharnes, Thrakomakedones
Površina
199 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +306932378379

      Delovni čas

      ponedeljek 10:00 - 18:00
      torek 10:00 - 18:00
      sreda 10:00 - 18:00
      četrtek 10:00 - 18:00
      petek 10:00 - 18:00
      sobota 11:00 - 14:00
      nedelja Zaprto
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr