+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 54
oglasi: 54
€ 2.500.000

Zemljište na prodaju

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
2.560 m²
Cijena po m²
977 €/m²
Detalji
€ 615.000

Zemljište na prodaju

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
833 m²
Cijena po m²
738 €/m²
Detalji
€ 380.000

Zemljište na prodaju

Nea Erithraia, Kastritsa
Površina
445 m²
Cijena po m²
854 €/m²
Detalji
€ 2.500 / mjesečno

Stan za izdavanje

Nea Erithraia, Kastri - Politeia
Površina
265 m²
Broj soba
5
Kupatila
2
Detalji
€ 620.000

Dupleks na prodaju

Glyfada, Terpsithea
Površina
115 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 580.000

Kuća na prodaju

Stamata, Efxinos Pontos
Površina
350 m²
Broj soba
5
Kupatila
3
Detalji
€ 660.000

Stan na prodaju

Athens - North, Marousi
Površina
185 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 850.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Dionisos
Površina
480 m²
Broj soba
4
Kupatila
4
Detalji
€ 980.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Dionisos
Površina
487 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 420.000

Stan na prodaju

Kifisia, Kefalari
Površina
125 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 500.000

Kuća na prodaju

Kifisia, Kefalari
Površina
130 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 110.000

Zemljište na prodaju

Agios Stefanos, Center
Površina
200 m²
Cijena po m²
550 €/m²
Detalji
€ 31.500

Zemljište na prodaju

Dafnouses, Arkitsa
Površina
289 m²
Cijena po m²
109 €/m²
Detalji
€ 1.800 / mjesečno

Stan za izdavanje

Kifisia, Center
Površina
125 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 7.000 / mjesečno

Proizvodni objekti za izdavanje

Peristeri, Agios Ioannis Theologos
Površina
400 m²
Cijena po m²
18 €/m²
Detalji
€ 800.000

Dupleks na prodaju

Athens - North, Melissia
Površina
260 m²
Broj soba
4
Kupatila
1
Detalji
€ 360.000

Dupleks na prodaju

Agios Stefanos, Center
Površina
150 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 300.000

Dupleks na prodaju

Athens - North, Dionisos
Površina
120 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 550.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Agios Stefanos
Površina
290 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 1.100.000

Zemljište na prodaju

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
1.230 m²
Cijena po m²
894 €/m²
Detalji
€ 470.000

Dupleks na prodaju

Athens - North, Melissia
Površina
165 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +306932378379

      Radno vreme

      Ponedeljak 10:00 - 18:00
      Utorak 10:00 - 18:00
      Sreda 10:00 - 18:00
      Četvrtak 10:00 - 18:00
      Petak 10:00 - 18:00
      Subota 11:00 - 14:00
      Nedelja Zatvoreno
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr