+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 54
oglasi: 54
€ 55.000

Zemljište na prodaju

Messapia, Nerotrivia
Površina
890 m²
Cijena po m²
62 €/m²
Detalji
€ 900.000

Zemljište na prodaju

Athens - West, Metamorfosi
Površina
862 m²
Cijena po m²
1.044 €/m²
Detalji
€ 600.000

Dupleks na prodaju

Athens - North, Kifisia
Površina
180 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 350.000

Zemljište na prodaju

Dionisos, Center
Površina
845 m²
Cijena po m²
414 €/m²
Detalji
€ 620.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
560 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 900.000

Kuća na prodaju

Metamorfosi, Profitis Ilias
Površina
300 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 735.000

Dupleks na prodaju

Nea Erithraia, Kastritsa
Površina
320 m²
Broj soba
5
Kupatila
4
Detalji
€ 320.000

Zemljište na prodaju

Dionisos, Center
Površina
800 m²
Cijena po m²
400 €/m²
Detalji
€ 1.190.000

Zemljište na prodaju

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
1.667 m²
Cijena po m²
714 €/m²
Detalji
€ 650.000

Zemljište na prodaju

Nea Erithraia, Ethnikiston kai Anapiron Polemou
Površina
482 m²
Cijena po m²
1.349 €/m²
Detalji
€ 310.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 1.200.000

Zemljište na prodaju

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
1.330 m²
Cijena po m²
902 €/m²
Detalji
€ 310.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 300.000

Stan na prodaju

Kifisia, Zirineio
Površina
75 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 700.000

Dupleks na prodaju

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
340 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 470.000

Kuća na prodaju

Stamata, Center
Površina
250 m²
Broj soba
3
Kupatila
3
Detalji
€ 1.200 / mjesečno

Stan za izdavanje

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Površina
106 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 1.350.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Kifisia
Površina
275 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 625.000

Zemljište na prodaju

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
833 m²
Cijena po m²
750 €/m²
Detalji
€ 650.000

Kuća na prodaju

Penteli, Center
Površina
290 m²
Broj soba
5
Kupatila
3
Detalji
€ 1.950 / mjesečno

Stan za izdavanje

Acharnes, Thrakomakedones
Površina
199 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +306932378379

      Radno vreme

      Ponedeljak 10:00 - 18:00
      Utorak 10:00 - 18:00
      Sreda 10:00 - 18:00
      Četvrtak 10:00 - 18:00
      Petak 10:00 - 18:00
      Subota 11:00 - 14:00
      Nedelja Zatvoreno
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr