+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Всички наши обяви

Всички наши обяви обяви: 54
обяви: 54
€ 2.500.000

Парцел за продажба

Athens - North, Nea Erithraia
Квадратура
2.560 кв.м.
Цена на кв.м.
977 €/кв.м.
Детайли
€ 615.000

Парцел за продажба

Kifisia, Kato Kifisia
Квадратура
833 кв.м.
Цена на кв.м.
738 €/кв.м.
Детайли
€ 380.000

Парцел за продажба

Nea Erithraia, Kastritsa
Квадратура
445 кв.м.
Цена на кв.м.
854 €/кв.м.
Детайли
€ 2.500 /месец

Апартамент под наем

Nea Erithraia, Kastri - Politeia
Квадратура
265 кв.м.
Спални
5
Бани
2
Детайли
€ 620.000

Мезонет за продажба

Glyfada, Terpsithea
Квадратура
115 кв.м.
Спални
3
Бани
2
Детайли
€ 580.000

Къща за продажба

Stamata, Efxinos Pontos
Квадратура
350 кв.м.
Спални
5
Бани
3
Детайли
€ 660.000

Апартамент за продажба

Athens - North, Marousi
Квадратура
185 кв.м.
Спални
4
Бани
2
Детайли
€ 850.000

Къща за продажба

Athens - North, Dionisos
Квадратура
480 кв.м.
Спални
4
Бани
4
Детайли
€ 980.000

Къща за продажба

Athens - North, Dionisos
Квадратура
487 кв.м.
Спални
4
Бани
3
Детайли
€ 420.000

Апартамент за продажба

Kifisia, Kefalari
Квадратура
125 кв.м.
Спални
3
Бани
1
Детайли
€ 500.000

Къща за продажба

Kifisia, Kefalari
Квадратура
130 кв.м.
Спални
2
Бани
2
Детайли
€ 110.000

Парцел за продажба

Agios Stefanos, Center
Квадратура
200 кв.м.
Цена на кв.м.
550 €/кв.м.
Детайли
€ 31.500

Парцел за продажба

Dafnouses, Arkitsa
Квадратура
289 кв.м.
Цена на кв.м.
109 €/кв.м.
Детайли
€ 1.800 /месец

Апартамент под наем

Kifisia, Center
Квадратура
125 кв.м.
Спални
3
Бани
1
Детайли
€ 7.000 /месец

Ателие под наем

Peristeri, Agios Ioannis Theologos
Квадратура
400 кв.м.
Цена на кв.м.
18 €/кв.м.
Детайли
€ 800.000

Мезонет за продажба

Athens - North, Melissia
Квадратура
260 кв.м.
Спални
4
Бани
1
Детайли
€ 360.000

Мезонет за продажба

Agios Stefanos, Center
Квадратура
150 кв.м.
Спални
3
Бани
2
Детайли
€ 300.000

Мезонет за продажба

Athens - North, Dionisos
Квадратура
120 кв.м.
Спални
3
Бани
2
Детайли
€ 550.000

Къща за продажба

Athens - North, Agios Stefanos
Квадратура
290 кв.м.
Спални
4
Бани
3
Детайли
€ 1.100.000

Парцел за продажба

Athens - North, Nea Erithraia
Квадратура
1.230 кв.м.
Цена на кв.м.
894 €/кв.м.
Детайли
€ 470.000

Мезонет за продажба

Athens - North, Melissia
Квадратура
165 кв.м.
Спални
4
Бани
2
Детайли
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Добре дошли в нашия сайт! Надяваме се да намерите това, което търсите.

Карта

  • За нас
  • Имоти
  • Възлагане на имот
  • Заявка за търсене
  • Свържете се с нас
  • Контакти

    • +306932378379

      Работно време

      Понеделник 10:00 - 18:00
      Вторник 10:00 - 18:00
      Сряда 10:00 - 18:00
      Четвъртък 10:00 - 18:00
      Петък 10:00 - 18:00
      Събота 11:00 - 14:00
      Неделя Затворено
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr