+306932378379 info@efthimiamasouriproperties.gr
 
 
 
 
 

Svi oglasi

Svi oglasi oglasa: 54
oglasa: 54
€ 55.000

Zemljište na prodaju

Messapia, Nerotrivia
Površina
890 m²
Cijena po m²
62 €/m²
Detalji
€ 900.000

Zemljište na prodaju

Athens - West, Metamorfosi
Površina
862 m²
Cijena po m²
1.044 €/m²
Detalji
€ 600.000

Dvoetažan stan na prodaju

Athens - North, Kifisia
Površina
180 m²
Broj soba
3
Kupaonice
1
Detalji
€ 350.000

Zemljište na prodaju

Dionisos, Center
Površina
845 m²
Cijena po m²
414 €/m²
Detalji
€ 620.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
560 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 900.000

Kuća na prodaju

Metamorfosi, Profitis Ilias
Površina
300 m²
Broj soba
4
Kupaonice
2
Detalji
€ 735.000

Dvoetažan stan na prodaju

Nea Erithraia, Kastritsa
Površina
320 m²
Broj soba
5
Kupaonice
4
Detalji
€ 320.000

Zemljište na prodaju

Dionisos, Center
Površina
800 m²
Cijena po m²
400 €/m²
Detalji
€ 1.190.000

Zemljište na prodaju

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
1.667 m²
Cijena po m²
714 €/m²
Detalji
€ 650.000

Zemljište na prodaju

Nea Erithraia, Ethnikiston kai Anapiron Polemou
Površina
482 m²
Cijena po m²
1.349 €/m²
Detalji
€ 310.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 1.200.000

Zemljište na prodaju

Athens - North, Nea Erithraia
Površina
1.330 m²
Cijena po m²
902 €/m²
Detalji
€ 310.000

Zemljište na prodaju

Chalandri, Ano Patima
Površina
280 m²
Cijena po m²
1.107 €/m²
Detalji
€ 300.000

Stan na prodaju

Kifisia, Zirineio
Površina
75 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 700.000

Dvoetažan stan na prodaju

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
340 m²
Broj soba
4
Kupaonice
3
Detalji
€ 470.000

Kuća na prodaju

Stamata, Center
Površina
250 m²
Broj soba
3
Kupaonice
3
Detalji
€ 1.200 mjesečno

Stan za najam

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Površina
106 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 1.350.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Kifisia
Površina
275 m²
Broj soba
4
Kupaonice
3
Detalji
€ 625.000

Zemljište na prodaju

Kifisia, Kato Kifisia
Površina
833 m²
Cijena po m²
750 €/m²
Detalji
€ 650.000

Kuća na prodaju

Penteli, Center
Površina
290 m²
Broj soba
5
Kupaonice
3
Detalji
€ 1.950 mjesečno

Stan za najam

Acharnes, Thrakomakedones
Površina
199 m²
Broj soba
4
Kupaonice
2
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • ›|
Dobro došli na internet lokaciju našeg ureda, želimo Vam lepo pregledavanje.

Navigacija

  • Naša tvrtka
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +306932378379

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 10:00 - 18:00
      Utorak 10:00 - 18:00
      Srijeda 10:00 - 18:00
      Četvrtak 10:00 - 18:00
      Petak 10:00 - 18:00
      Subota 11:00 - 14:00
      Nedjelja Zárva
    • Athina, Attiki Ellada, Kifisia (Athens - North)
    • info@efthimiamasouriproperties.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr